نیاز به مشاور دارید ؟ 33112698 - 02133531905  automation.soren@gmail.com

Heating

فروش تجهیزات PLC

Ventilation

تعمیرات تخصصی PLC

Air Conditioning

خدمات اتوماسیون صنعتی

 

نصب و راه اندازی اینورتر

Heating

اتوماسیون صنعتی سورن

اینورتر ولتاژ DC را به ولتاژ AC تبدیل می کند. در بیشتر موارد ، ولتاژ ورودی DC معمولاً پایین تر است .

بیشتر بخوانید

نصب و راه اندازی استپر موتور

Ventilation

اتوماسیون صنعتی سورن

یک موتور الکتریکی DC بدون برس است که چرخش کامل را به تعدادی از مراحل مساوی تقسیم می کند.

بیشتر بدانید

انواع کارتهای جانبی PLC

Air Conditioning

اتوماسیون صنعتی سورن

اجزای سخت افزاری یک PLC (معمولاً قابل اتصال). به عنوان مثال ، کارتهای PLC شامل منبع تغذیه 

بیشتر بدانید

آیا برای سیستم های اتوماسون صنعتی PLC به خدمات حرفه ای نیاز دارید؟

امروز با ما تماس بگیرید و کارشناسان ما راه حلی برای شما خواهند یافت

از دیگر سیستم های سروو می توان در ماشینکاری CNC ، اتوماسیون کارخانه و روباتیک استفاده کرد. مزیت اصلی آنها نسبت به موتورهای سنتی DC یا AC افزودن بازخورد موتور است. این بازخورد می تواند برای تشخیص حرکت ناخواسته یا اطمینان از صحت حرکت فرماندهی استفاده شود. بازخورد معمولاً توسط یک رمزگذار به نوعی ارائه می شود. سرووها ، در استفاده با تغییر سرعت ثابت ، چرخه عمر بهتری نسبت به موتورهای زخم معمولی دارند. موتورهای سروو همچنین با خاموش کردن برق تولید شده از خود موتور می توانند به عنوان ترمز عمل کنند.

Heating

درایو سروو یک سیگنال فرمان را از یک سیستم کنترل دریافت می کند ، سیگنال را تقویت می کند و جریان الکتریکی را به یک موتور سروو منتقل می کند تا بتواند متناسب با سیگنال فرمان حرکت کند. به طور معمول ، سیگنال فرمان نشان دهنده سرعت مورد نظر است ، اما همچنین می تواند گشتاور یا موقعیت مورد نظر را نشان دهد. سنسور متصل به سروو موتور وضعیت واقعی موتور را به درایو سروو گزارش می دهد. سپس سروو درایو وضعیت واقعی موتور را با وضعیت موتور فرماندهی شده مقایسه می کند. سپس ولتاژ ، فرکانس یا پالس عرض را به موتور تغییر می دهد تا هرگونه انحراف از وضعیت فرماندهی را اصلاح کند. 

در یک سیستم کنترل درست پیکربندی شده ، سروو موتور با سرعتی می چرخد ​​که سیگنال سرعت را که از طریق سیستم کنترل از طریق درایو سرو دریافت می شود بسیار نزدیک می کند. پارامترهای مختلفی از قبیل سفتی (همچنین به عنوان سود متناسب شناخته می شود) ، میرایی (همچنین به عنوان سود مشتق نیز شناخته می شوند) و بازخورد می توانند برای دستیابی به این عملکرد مطلوب تنظیم شوند. فرآیند تنظیم این پارامترها تنظیم عملکرد نامیده می شود.

اگرچه بسیاری از موتورهای سروو به یک درایو خاص برای آن مارک یا مدل خاص موتور احتیاج دارند ، اما در حال حاضر بسیاری از درایوها در دسترس هستند که با طیف گسترده ای از موتورها سازگار است. از دیگر سیستم های سروو می توان در ماشینکاری CNC ، اتوماسیون کارخانه و روباتیک استفاده کرد. مزیت اصلی آنها نسبت به موتورهای سنتی DC یا AC افزودن بازخورد موتور است. این بازخورد می تواند برای تشخیص حرکت ناخواسته یا اطمینان از صحت حرکت فرماندهی استفاده شود. بازخورد معمولاً توسط یک رمزگذار به نوعی ارائه می شود. سرووها ، در استفاده با تغییر سرعت ثابت ، چرخه عمر بهتری نسبت به موتورهای زخم معمولی دارند. موتورهای سروو همچنین با خاموش کردن برق تولید شده از خود موتور می توانند به عنوان ترمز عمل کنند.

02133112698 - 02133955610 - 02133531905 

02133119826 ـ 02136058692

09128399396

automation.soren@gmail.com

تهران - لاله زار جنوبی ـ مجتمع تجاری بوشهری ـ طبقه 3 ـ پلاک 2